Casa Aconchegante Βίλα
| Wi-Fi | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Casa Aconchegante Βίλα Φοζ ντο Ιγκουασού είναι κοντά στα τουριστικά σημεία, όπως το Καζίνο Iguazu, που βρίσκεται σε απόσταση 3 χλμ.
Το αεροδρόμιο Καταρράκτες Ιγκουάσου απέχει 15 λεπτά οδικώς, ενώ τα φυσικά αξιοθέατα, όπως το Guira Oga βρίσκεται σε απόσταση 15 λεπτών οδικώς. Η βίλα απέχει 2 χλμ. από πολιτιστικά αξιοθέατα, όπως η Γέφυρα Tancredo Neves. Το κατάλυμα απέχει 20 λεπτά οδικώς από το Τζαμί Omar Ibn Al-Khattab.
Οι επισκέπτες της Casa Aconchegante Βίλα μπορούν να μαγειρέψουν τα γεύματα τους στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα. Οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν γεύμα στο Hot Pizza foz, που βρίσκεται σε απόσταση μόλις 6 λεπτών με τα πόδια. Επίσης, δίπλα βρίσκεται στάση λεωφορείου 320 Pto final Interbairros, που είναι σε απόσταση 250 μέτρων.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στις εγκαταστάσεις της η Casa Aconchegante Βίλα;
Οι πελάτες της η Casa Aconchegante Βίλα μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτική στάθμευση. - ❓
Πόσο μακριά είναι το Καταρράκτες Ιγκουάσου από η Casa Aconchegante Βίλα;
Η Casa Aconchegante Βίλα απέχει 5 χλμ. από το Καταρράκτες Ιγκουάσου. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας σε η Casa Aconchegante Βίλα;
Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια σε η Casa Aconchegante Βίλα.